Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

POKAL SLOVENIJE - ŽENSKE

tabela

POKAL SLOVENIJE
ŽENSKE
       
 Izola : Vital Ljubljana II 1:3 (23:25, 27:25, 22:25, 22:25) ü
 Vital Ljubljana III : Šentvid 2:3 (19:25, 22:25, 25:16, 25:17, 12:15) ü
 Formis II : Celje 3:1 (27:25, 23:25, 25:15, 25:11) ü
 WeilerVolleyZreče II : Korvolley Mislinja 0:3 (20:25, 13:25, 21:25) ü
 ŠD Križevci : Formis III 3:0 (25:06, 25:11, 25:12) ü
 Svolley : Slovenj Gradec 3:1 (26:24, 23:25, 25:14, 25:23) ü
Untitled Document
       
 Žirovnica : Lubnik 0:3 (14:25, 25:27, 18:25) ü
 Mladi Jesenice : Triglav Kranj 2:3 (12:25, 25:23, 26:24, 15:25, 13:15) ü
 Vital Ljubljana II : POK Krško 1:3 (25:19, 25:27, 16:25, 14:25) ü
 ŽOK Triglav Kranj : Šentvid 3:0 (25:15, 25:16, 25:08) ü
 Bled : Vital Ljubljana I 0:3 (17:25, 20:25, 22:25) ü
 OD Krim II : TPV Volley NM 0:3 (23:25, 16:25, 17:25) ü
 Formis II : KLS Ljubno 3:1 (25:15, 20:25, 26:24,25:19) ü
 ŽOK Ptuj : Nova KBM Branik II 1:3 (17:25, 17:25, 25:13, 11:25) ü
 Korvolley Mislinja : Kajuh Šoštanj 0:3 (23:25, 18:25, 16:25) ü
 ŠD Križevci : Murexin Puconci 0:3 (16:25, 23:25 20:25) ü
 Benedikt : Bistrica 3:0 (25:23, 26:24, 25:22) ü
 Svolley : Weiler Volley Zreče 0:3 (11:25, 20:25, 17:25) ü
Untitled Document
       
 Lubnik : Triglav Kranj 0:3 (23:25, 21:25, 18:25) ü
 POK Krško : Calcit Volley II 0:3 (17:25, 12:25, 13:25) ü
 ŽOK Triglav Kranj : Vital Ljubljana I 3:0 (25:21, 25:19, 25:23) ü
 TPV Volley NM : ŽOK Šentvid 2:3 (25:22, 25:13, 13:25, 25:27, 13:15) ü
 Formis II : Nova KBM Branik II 0:3 (15:25, 17:25, 13:25) ü
 Kajuh Šoštanj : Visit Braslovče 0:3 (16:25, 22:25, 18:25) ü
 Benedikt : Murexin Puconci 1:3 (25:19, 19:25, 18:25, 15:25) ü
 Weiler Volley Zreče : ŽOK Ljutomer 3:0 (25:13, 25:10, 25:17) ü
Untitled Document
       
 Triglav Kranj : Nova KBM Branik 0:3 (17:25, 08:25, 14:25) ü
 Calcit Volley II : Ankaran 3:1 (22:25, 25:22, 25:23, 25:23) ü
 ŽOK Triglav Kranj : Formis 2:3 (14:25, 25:21, 25:11, 22:25, 09:15) ü
 ŽOK Šentvid : ATK Grosuplje 2:3 (19:25, 25:19, 23:25, 25:18, 10:15) ü
 Nova KBM Branik II : Calcit Volley 0:3 (15:25, 13:25, 16:25) ü
 Visit Braslovče : OD Krim 1:3 (24:26, 25:14, 22:25, 22:25) ü
 Murexin Puconci : SIP Šempeter 0:3 (10:25, 09:25, 15:25) ü
 Weiler Volley Zreče : GEN-I Volley 0:3 (19:25, 22:25, 12:25) ü
Untitled Document
 OD Krim : Formis 05.03. - OŠ V.Vodnik, Ljubljana 18:30
 GEN-I Volley : Nova KBM Branik 06.03. - OŠ M.Štrukelj, N.Gorica 19:00
 Calcit Volley II : SIP Šempeter 06.03. - OŠ Stranje 18:00
 ATK Grosuplje : Calcit Volley 07.03. - OŠ Stranje 18:30

 

več o tekmah / v živo

Untitled Document
Untitled Document

 

ŠD Bonifika Koper, 24.03.2024 - 17:00

Untitled Document