Odbojkarska zveza Slovenije

Aleš Oblak

ŽOK LJUTOMER - ŽOK TRIGLAV KRANJ 3:1

V petem krogu 1B. lige za odbojkarice v sezoni 2019/20 sta se v Ljutomeru srečali ekipi ŽOK Ljutomer in ŽOK Triglav Kranj. Ljutomerčanke so bile tokrat boljše nasprotnice ter tekmo zasluženo dobile z rezultatom 3:1 (32, -22, 16, 17).

Preberi več
OK Črnuče

ČRNUčE - HIšA NA KOLESIH TRIGLAV 2:3

V 7. krogu 1. DOL za moške so se Črnuče pomerile s kranjskim moštvom HišaNaKolesih Triglav. V izenačeni tekmi so več zbranosti v odločilnem nizu pokazali gostje in osvojili dve točki ter se veselili zmage z 2:3 (-17, 22, -19, 16, -10).

Preberi več
ŽOK Triglav Kranj

ŽOK TRIGLAV KRANJ - OD KRIM

Odbojkarice ŽOK Triglava Kranj so na tekmi 4. kroga 1B DOL zahod gostile ekipo OD Krim. Krimovke so pred tekmo zasedale prvo mesto na lestvici, Triglavanke pa 4. Pred približno 70 gledalci je bila močnejša ekipa OD Krim, in sicer z rezultatom 3:1 (25:17, 25:14, 21:25, 25:21).

Preberi več
Aleš Oblak

HIšA NA KOLESIH TRIGLAV - SALONIT ANHOVO 0:3

V 6. krogu 1. DOL za moške sta se srečali ekipi Hiša na kolesih Triglav in Salonit Anhovo iz Kanala. Zmago z 0:3 (-23,-18, -19) so, po precej boljši igri v drugem in tretjem nizu, slavili gostje iz Kanala.

Preberi več
OK Triglav Kranj

HIšANAKOLESIHTRIGLAV - ŠOšTANJ TOPOLšICA 3:2

V 4. krogu 1. DOL za moške sta se srečali ekipi Hiša na kolesih Triglav in Šoštanj Topolšica. Zmago so po izenačenem boju na koncu zasluženo slavili Kranjčani, ki so s 3:2 (-20, 18, 15, -23, 13) premagali goste iz Šoštanja.

Preberi več
Aleš Oblak

HOčE - HIšA NA KOLESIH TRIGLAV 3:2

Odbojkarji Hoč so prvič v letošnji sezoni v državnem prvenstvu zmagali, potem ko so na domačem parketu v 3. krogu s 3:2 (17, -22, 23, -19, 11) premagali Hišo na kolesih Triglav iz Kranja.

Preberi več
Matevž Ambrožič

HIšA NA KOLESIH TRIGLAV - PANVITA POMGRAD 3:0

V 2. krogu 1. DOL za moške sta se srečali ekipi Hiša na kolesih Triglav in Panvita Pomgrad. Zmago s 3:0 (23, 13, 20) so zasluženo slavili domači odbojkarji, ki so bili predvsem v drugem in tretjem nizu precej boljši nasprotnik.

Preberi več
Aleš Oblak

HIŠA NA KOLESIH TRIGLAV - KRKA 1:3

V 1. krogu 1. DOL za moške sta se srečali ekipi Hiša na kolesih Triglav in Krke. Zmago so slavili z 1:3 (24, -22, -21, -22) odbojkarji Krke, ki so napravil manj napak in bili tudi bolj prodorni v napadu.

Preberi več

HIšA NA KOLESIH - CALCIT VOLLEY 0:3

V prvi tekmi ¼ finala končnice v 1. DOL za moške sta se srečali ekipi Hiša na kolesih Triglav in Calcit Volleyball iz Kamnika. Zasluženo zmago s 3:0 (23, 19, 20) so slavili gostje iz Kamnika, ki so s konstantno igro še posebej v končnicah nizov priigrali prednost 2. tekmo.

Preberi več

HIŠA NA KOLESIH - ČRNUČE 3:0

V 18. krogu 1. DOL za moške sta se srečali ekipi Hiša na kolesih in Črnuče. Zmago s 3:0 (28, 20, 22) so slavili domači odbojkarji, ki so se tako uvrstili v četrtfinale končnice državnega prvenstva.