Odbojkarska zveza Slovenije

Aleš Oblak

LUKA KOPER - GEN-I VOLLEY - 0:3

Odbojkarice Luke Koper so v 12. krogu 1A. DOL v dobri uri izgubile tekmo s prvouvrščeno ekipo državnega prvenstva GEN-I Volleyem, z 0:3 (-12, 13, -18).

Preberi več
Tine Strosar

GEN-I VOLLEY - FORMULA FORMIS 3:0

Na tekmi 10. kroga si je ekipa GEN-I volley suvereno priborila zmago proti Formuli Formis z rezultatom 3:0 (12, 13, 18).

Preberi več
OK Luka Koper

LUKA KOPER - CALCIT VOLLEY 1:3

Odbojkarice Luke Koper so v 11. krogu 1A. DOL ukradle niz pokalnim prvakinjam, odbojkaricam Calcit Volleja, za kaj več pa je zmanjkalo tako moči kot izkušenj (-17, 20, -15, -17).

Preberi več
ŠK Pomurje deset

PANVITA POMGRAD - MARIBOR 1:3

Slabi dve uri je tokrat v Murski Soboti trajal prekmursko-štajerski derbi, ki so ga po odločilnem 3. nizu na koncu dobili borbenejši in srčnejši Mariborčani. Sobočani brez poškodovanega Jakoba Rojnika niso uspeli enakovredno parirati tekmecu, ki je slavil s 3:1 (21,-19,-27,-19).

Preberi več
Damjan Barut

ANKARAN HRVATINI - SIP ŠEMPETER 2:3

Domača ekipa je z osvojeno pomembno točko proti ekipi Šempetra dokazala, da se lahko enakovredno meri tudi proti ekipam iz zgornjega dela lestvic. Sicer so gostje v uvodni prvoligaški tekmi 9. kroga v Kopru, tesno, vendar zasluženo slavile z 2:3 (-19, 23, 20, -17, -8).

Preberi več

GEN-I VOLLEY - ANKARAN HRVATINI 3:0

V 8. krogu državnega prvenstva je ekipa Gen-i Volley v Gorici gladko opravila z ekipo Ankaran Hrvatini, in sicer s 3:0 ( 21, 7, 16).

Preberi več

LUKA KOPER - ROTO-KEMA PUCONCI 3:1

Odbojkarice Luke Koper so v 8. krogu 1A. DOL so premagale ekipo Roto-Kema Puconci s 3:1 ( 22, -17, 12, 20). To je tretja tekma zapored, na kateri so Koprčanke vknjižile vse tri točke.

Preberi več
SIP ŠEMPETER

SIP ŠEMPETER – NOVA KBM BRANIK 0:3

V 8. krogu 1. DOL za ženske sta se srečali ekipi SIP ŠEMPETER in NOVA KBM BRANIK 0:3 (-14, -22, -19) so bile uspešnejše gostje, ki so se veselile prvenstvene zmage.

Preberi več
ACH Volley Ljubljana

ACH VOLLEY LJUBLJANA - PANVITA POMGRAD 3:1

V 7. krogu državnega prvenstva sta se pomerili ekipi ACH Volleyja Ljubljana in Panvita Pomgrad. Slovenski prvaki so s prepričljivo igro premagali nasprotnike s 3:1 (20, -16, 20, 15).

Preberi več
Aleš Oblak

LUKA KOPER - CALCIT VOLLEY II 3:0

V 6. krogu 1A. DOL sta se v Kopru pomerili ekipi, ki sta doslej slavili le enkrat, obe proti Ankarančankam. Zmage proti Calcit Volleyu ll s 3:0 ( 15, 18, 21) in treh točk so se zasluženo veselile odbojkarice Luke Koper.