Odbojkarska zveza Slovenije

OK Črnuče

ČRNUČE - HOČE 1:3

V 3. krogu zelene skupine 1. DOL za moške se je v Črnučah domača ekipa pomerila s Hočami. Gostje so odnesli dragocene tri točke v boju za obstanek. Črnuče : Hoče 1:3 (14:25, 26:28, 26:24, 21:25).

Preberi več
Aleš Oblak

OK HOČE - PANVITA POMGRAD 2:3

Odbojkarji Panvite Pomgrad so v okviru 2. kroga zelene skupine 1. DOL v goateh, z 2:3 (-21, -21, 19, 15, -11) premagali Hoče in se veselili dveh pomembnih točk v boju za obstanek.

Preberi več
ŠK Pomurje deset

PANVITA POMGRAD - HOČE 3:1

Dobro uro in pol igre so potrebovali odbojkarji Panvite Pomgrada, da so v nervozni in izenačeni tekmi strli odpor žilavega nasprotnika pa čeprav so jih Štajerci na začetku presenetili in dobili uvodni niz.

Preberi več
Simon Vesel

KRKA  - HOČE 3:2

Novomeški odbojkarji so v tekmi 16. kroga gostili odbojkarje iz Hoč. V tekmi polni nihanj so se zmage v petem nizu razveselili domači. Rezultat je bil 3:2 (-22, 14, -18, 18, 3). Pri domačih je bil najbolj razpoložen kapetan Kosmina (21), pri gostih Crnjanski (23).

Preberi več
Aleš Oblak

MARIBOR - HOČE 3:2

V 14. krogu 1. DOL za moške sta se srečali ekipi Maribora in Hoč. S 3:2 (-20, -17, 16, 24, -12) so se zmage na lokalnem derbiju veselili Mariborčani.

Preberi več
OK Črnuče

ČRNUČE - HOČE 3:1

V 12. krogu 1. DOL za moške so Črnuče gostile dvoboj trenutno zadnjeuvrščenih ekip. Po dveh izenačenih nizih so Ljubljančani v nadaljevanju pokazali več in se na koncu veselili svoje druge zmage v sezoni. Črnuče:Hoče 3:1 (22, -23, 20, 19).

Preberi več
Igor Porekar

HOČE - SALONIT ANHOVO 2:3

Odbojkarji Hoč so v domači dvorani odščipnili točko favoriziranemu Salonitu, a vseeno klonili z 2:3 (25:18, 19:25, 18:25, 26:24, 13:15).

Preberi več
Aleš Oblak

ŠOŠTANJ TOPOLŠICA - HOČE 3:2

V 10. krogu 1. DOL za moške sta se srečali domača ekipi Šoštanj Topolšica in ekipa Hoče. S 3:2 (25, -19, -21, 17, 10) so bili uspešnejši domači odbojkarji, ki so se veselili nove prvenstvene zmage.

Preberi več
Aleš Oblak

HOČE - KRKA  2:3

Odbojkarji Hoč so morali v 7. krogu 1. DOL za moške priznati premoč Krki. Novomesščani so bili boljši z 2:3 (-22, -22, 22, 23, -7) v nizih.

Preberi več
Matevž Ambrožič

HIŠA NA KOLESIH - HOČE 3:0

V 6. krogu 1. DOL za moške sta se srečali ekipi Hiša na kolesih Triglav in Hoče. Zmago so zasluženo gladko slavili Kranjčani s 3:0 (21, 16, 21) in so z lepo predstavo navdušili domače gledalce Športni dvorani Planina.